ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13546455
nr 1354 6455
Rokokostil, 172x70cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:30:04
19/10 18:55:13